PREFABRİK YAPILAR

Proev Yapı; tüm binalarda yüksek kalite ve standartta ürünler kullanarak, konfor düzeyi yüksek binaların üretimini hedeflemiştir. Taşıyıcı sistemde kullandığımız yüksek özellikte yapı çeliği, yıllar boyu özelliğini kaybetmeyen izolasyon malzemeleri ve tamamlayıcı ürünlerle binalarımız oluşturulmaktadır. Ürünlerin tamamı TSE Kalitesindedir. Kısa zamanda çok sayıda konut ihtiyacına cevap veren prefabrik sistemler; bireysel çözümlerle de yanınızdadır. Sizler için hazırladığımız standart projeler ve üretilmiş malzemelerle arsanıza ulaşıp maksimum bir haftada bina kurulumunuzu gerçekleştirmekteyiz. 

Proev'in ev modelleri uzmanlarca hazırlanmakta olup tek katlı hazır ev ve iki katlı hazır konut olarak farklı ölçülerde müşteri beğenisine sunulmaktadır. Hızlı kentleşmenin getirdiği yoğun yapılaşmayla beraber İstanbul içerisinde yaşayan vatandaşlarımız özellikle ulaşımı kolay doğal çevre şartlarının yer aldığı banliyölere tercih ediyorlar. Bu bölgelerdeki müstakil arsalara yapılabilecek en ideal bina modeli olarak prefabrik hazır evleri öneriyoruz. Bunun en önemli nedeni prefabrik hazır evler çevreci yapılardır. Modern tarz tasarımlarıyla villa konforunda estetik yapılara imkan sunmaktadır. Üstelik prefabrik hazır evlerin fiyatları diğer yapı modelleriyle kıyaslanamayacak kadar ekonomiktir. 

Prefabrik ev ve prefabrik evler artık hayatınızın her yanında olacaktır. Bu evler sayesinde hem bütçenizi koruyacak, hem de rahatlıkla yaşamın keyfini çıkartacaksınız. Yazlık bölgelerde dilediğiniz gibi bir eve sahip olmak için daha fazla düşünmemelisiniz. Kaliteli tasarımlar içeren prefabrik yapılar giderek daha da ilgi odağı olmuştur. Modern çizgiler ve ileri teknoloji sayesinde çalışan firma sahipleri rahatlıkla istediğinizi anında sizlere getiriyor. Rahat ve kolay bir yaşam için bu evleri tercih etmelisiniz. Depreme dayanıklı olan evlerin bahçeleri daima hayatınızı hareketlendirecektir. Müşterinin kendi isteğine göre ortaya çıkan evler istenildiği zamanda değiştirilme özelliğine sahiptir.

TÜRKİYE'NİN KONTEYNER MARKASI PROEV İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN;

0216 484 57 01 - 0216 484 57 02