KURUMSAL

Proev, 26 yıldır inşaat sektöründe aktif rol alan Proev Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., yurt içinde ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atmıştır.

"Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir."

HAKKIMIZDA

1993 yılından bu yana Proev Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., yapı malzemeleri ve inşaat sektöründe yaklaşık 25 yıldır hizmet vermektedir. Firmalarımız, kurumsal yapı ile kurumsal kimlik altında kaliteli ürünler sunmaktadır. Yalnızca yurt içi pazarında değil yurt dışı pazarında da söz sahibi olan firmalarımız müşteri taleplerine cevap verebilmek için kendilerini sürekli olarak geliştirerek büyümekte ve bunu modern yönetim anlayışı ile birlikte gerçekleştirmektedir. 

Dünya yapı endüstrisindeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip eden PROEV YAPI, konularında uzman mühendis ve mimar kadroları ile ülkemiz insanlarının ihtiyaçlarını ve deprem riskini göz önünde bulundurarak, yapımı kolay, ekonomik, deprem için tam güvenli ve kullanıcı için konfor düzeyi yüksek yapılar ve yapı inşa etmeyi hedeflemektedir. 

Kendini geliştiren bir sisteme sahip olan Bozkır Yapı Grup, büyüme hedefleri doğrultusunda, sektördeki başarısı ve sağlam adımları sayesinde kendilerini “Prefabrik Yapılar ve Konteyner” alanlarında da geliştirmiştir. 

PROFABRİK olarak prefabrik yapı , hafif çelik sistem konutlar, ofis ve yaşam konteynerleri üreticisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Şantiye ofis binaları, yemekhaneler, yatakhaneler , wc duş üniteleri, müstakil konutlar gibi ihtiyaçlarınızı isteğinize göre projelendirip üretim ve montajını yapmaktayız. Şirket prensibi; Teknolojiyi ve kaliteli ürünü en ekonomik şartlarda sunmak için kullanmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ 

Yaşadığımız Dünya ve sahip olduğumuz değerlerin kıymetini bilmek ve sahip çıkmak hiç şüphesiz her alanda olduğu gibi Konteyner ve Prefabrik Yapı alanlarında da büyük önem arz etmektedir. 

Bu doğrultuda çevreye duyarlı yapıların bilinçli ve sürdürülebilir projelerle desteklenmesi gerekmektedir. 

En son teknolojiyi ve mühendislik gücünü kullanarak, Gelişen teknoloji ile orantılı olarak müşteri istekleri ve sektördeki gelişmelere uygun olarak tasarlanmış, dünya standartlarında bir kalite anlayışıyla üretilmiş ürünler sunmaktayız. 

PROEV olarak kendimize bu konuda vazgeçilmez standartlar oluşturup bu standartlardan asla vazgeçmeme sözünü vermiş bulunuyoruz. 

Gerek İSO Kalite Standartları, gerek şirket içi süreç ve projelendirme standartları doğrultusunda modern ve yenilikçi mimari anlayışı ile hizmet vermeyi, her koşulda çevreye uyumlu, dayanıklı, tüketicilerin güven ve huzur içinde yaşayabileceği yapılar yapmayı şirketimizin ana politikası olarak belirlemiş bulunuyoruz. 

Tüm birimlerimizde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, tüketici memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standardının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız’’dır.

VİZYONUMUZ

İhtiyacı olan herkesin tercih edeceği bir marka olmayı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve tüm hizmet süreçleri içerisinde iyi bir çalışma alanı sunan kalite anlayışıyla, her koşulda çevreye uyum sağlayan, uluslararası alanda referans gösterilen bir güce ulaşmayı, etik kuralları doğrultusunda yapıcı rekabetiyle sektörde yeni tasarımları sunan öncü bir firma olmayı misyon edindik..

MİSYONUMUZ

Sektöre yön vererek topluma ve çevreye karşı sorumluluğunun bilincinde yapılar üreten, güvenli ve modern yaşam alanlarının yaygınlaşmasını sağlayan, müşteri odaklı hizmet anlayışını uygulayan ve değerlerimizi uluslararası standartlara yükseltmeyi hedef alan bir markadır.

SERTİFİKALAR

TÜRKİYE'NİN KONTEYNER MARKASI PROEV İLE İLETİŞİME GEÇMEK İÇİN;

0216 484 57 01 - 0216 484 57 02