SIKÇA SORULAN SORULAR

Konteyner özellikleri nelerdir?
Tüm aksamı paslanmaz galvaniz sacdan üretilmiş profillerden oluşturulan cıvatalarla birleştirilen ana gövde üzerine sandviç panel kaplanarak elde edilmiştir. Konteynerimizin tüm metal aksamının boyama işlemi fırın boya sistemiyle yapılmaktadır. Proev, Türkiye’de konteyner şase direk sisteminde 5 mm taşıyıcı kullanan ilk markadır. 50 mm duvar kalınlığı ve pvc kapı pencere sistemiyle Proev ürünleri benzerlerine göre %40’lara varan oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır. Zeminde betopan üzerine PVC mineflo kullanılmaktadır. İç bölme kapıları MDF malzemeden üretilmektedir. Kullanılan malzeme ve üretimde %35 daha az karbon salınımıyla Proev Konteyner Çevre dostudur.

Konteyner bakımı nasıl olmalıdır?
Konteyner kullanım talimatnamesine uyulduğunda herhangi bir bakım gerektirmemektedir.

Konteyner zemini için ne gerekli?
Konteynerin konulacağı zemin terazide olmalı ve konteyner ölçülerine göre beton bir zemin yapılmalıdır. Konteynerin kullanım kılavuzunda belirtilen şekiller ve malzemeler dışında ahşap kalas gibi düzgün ve sağlam bir altyapı oluşturmayacak malzemelerin üzerine konulması önerilmemektedir.

Konteyner garanti süresi ve şartları?
İmalar hatalarına karşı 1 yıl garantilidir, Ücretsiz servis hizmeti verilmektedir. Kullanım kurallarına uyulması durumunda garanti kapsamında hataları giderilir.

Konteyner sevkiyatları nasıl yapılmaktadır?
Konteynerler ölçülerine göre çeşitli araçlar ile sevk edilebilir. Toplu alımlarda flatpack sistemiyle aynı nakliye araçlarıyla daha fazla konteyner taşımanız mümkündür. Proev 3x7 konteyneri flatpack olarak bir tırda boş hacimli 12 adet konteyner sevk edilebilmektedir.