Yandex

Proev olarak dayanıklı uzun ömürlü sağlıklı ekonomik dayanıklı "konteyner" ve "prefabrik" yapılar üretiyoruz.

Kurumsal

Proev, ProGrup bünyesinden doğan, Proev Yapı Endüstrisi Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.’nin “tescilli” bir markasıdır. 20 yıldır inşaat sektöründe aktif rol alan ProGrup şirketleri, yurt içinde ve yurtdışında birçok başarılı projeye imza atmıştır.


Proev Hakkında

container brandsDünya yapı endüstrisindeki son gelişme ve teknolojileri yakından takip eden ProEv, konularında uzman mühendis ve mimar kadroları ile ülkemiz insanlarının ihtiyaçlarını ve deprem riskini göz önünde bulundurarak, yapımı kolay, maliyeti düşük, deprem için tam güvenli ve kullanıcı için konfor düzeyi yüksek yapı inşa etmeyi hedeflemektedir.

Kendini geliştiren bir sisteme sahip olan ProGrup, büyüme hedefleri doğrultusunda, sektördeki başarısı ve sağlam adımları sayesinde kendilerini “Prefabrik Konutlar ve Konteyner” alanlarında da geliştirmiştir.

PROFABRİK olarak prefabrik yapı , hafif çelik sistem konutlar, ofis ve yaşam konteynerleri üreticisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Şantiye ofis binaları, yemekhaneler, yatakhaneler , wc duş üniteleri, müstakil konutlar gibi ihtiyaçlarınızı isteğinize göre projelendirip üretim ve montajını yapmaktayız. Şirket prensibi; Teknolojiyi ve kaliteli ürünü en ekonomik şartlarda sunmak için kullanmaktır.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Yaşadığımız Dünya ve sahip olduğumuz değerlerin kıymetini bilmek ve sahip çıkmak hiç şüphesiz her alanda olduğu gibi Konteyner ve Prefabrik Yapı alanlarında da büyük önem arz etmektedir.

Bu doğrultuda çevreye duyarlı yapıların bilinçli ve sürdürülebilir projelerle desteklenmesi gerekmektedir.

PROEV olarak kendimize bu konuda vazgeçilmez standartlar oluşturup bu standartlardan asla vazgeçmeme sözünü vermiş bulunuyoruz.

Gerek İSO Kalite Standartları, gerek şirket içi süreç ve projelendirme standartları doğrultusunda modern ve yenilikçi mimari anlayışı ile hizmet vermeyi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her koşulda çevreye uyumlu, dayanıklı, tüketicilerin güven ve huzur içinde yaşayabileceği yapılar yapmayı şirketimizin ana politikası olarak belirlemiş bulunuyoruz.

Tüm birimlerimizde, sürekli gelişme ve iyileştirmeyi uygulayarak, tüketici memnuniyetini ilk hedef kabul etmek, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi standardının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek “Kalite Politikamız’’dır.