Prefabrik

Proev Çelik Yapı Sisteminde profiller; teknik ofisimizde boyutlandırıldıktan sonra fabrikada roll – forming makinelerinde üretilir, tezgahlarımızda döşeme, çatı ve duvar panelleri haline getirilir ve şantiye mahalline gönderilir. Şantiye mahallinde ise kurulum sadece üç – dört günde tamamlanır. Bu sistemle hatalar minimize edilmiştir. Temiz bir şantiye ortamı bu sistemin uygulanması ile sağlanır.

Proev'in ev modelleri uzmanlarca hazırlanmakta olup tek katlı hazır ev ve iki katlı hazır konut olarak farklı ölçülerde müşteri beğenisine sunulmaktadır. Hızlı kentleşmenin getirdiği yoğun yapılaşmayla beraber İstanbul içerisinde yaşayan vatandaşlarımız özellikle ulaşımı kolay doğal çevre şartlarının yer aldığı banliyölere tercih ediyorlar. Bu bölgelerdeki müstakil arsalara yapılabilecek en ideal bina modeli olarak prefabrik hazır evleri öneriyoruz. Bunun en önemli nedeni prefabrik hazır evler çevreci yapılardır. Modern tarz tasarımlarıyla villa konforunda estetik yapılara imkan sunmaktadır. Üstelik prefabrik hazır evlerin fiyatları diğer yapı modelleriyle kıyaslanamayacak kadar ekonomiktir.

prefabrik ev ve prefabrik evler artık hayatınızın her yanında olacaktır. Bu evler sayesinde hem bütçenizi koruyacak, hem de rahatlıkla yaşamın keyfini çıkartacaksınız. Yazlık bölgelerde dilediğiniz gibi bir eve sahip olmak için daha fazla düşünmemelisiniz. Kaliteli tasarımlar içeren prefabrik yapılar giderek daha da ilgi odağı olmuştur. Modern çizgiler ve ileri teknoloji sayesinde çalışan firma sahipleri rahatlıkla istediğinizi anında getiriyor. Rahat ve kolay bir yaşam için bu evleri tercih etmelisiniz. Depreme dayanıklı olan evlerin bahçeleri daima hayatınızı hareketlendirecektir. Müşterinin kendi isteğine göre ortaya çıkan evler istenildiği zamanda değiştirilme özelliğine sahiptir.