Konteyner

Konteyner evler yapısı itibari ile günümüzün en sağlam yapılarıdır. Çeliğin kullanılması ve doğru şekilde sabitlenmesi ile konteyner binalar çok uzun süre güvenli ortam sağlayabiliyor. Konteyner yapılar ve üniteler kalite standartlarına göre ölçülendirilmeli ve hazırlanmalıdır. ProGrup olarak konut ve şantiye üniteleri konusunda uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz.

Konut taleplerinde pratik bir kullanım sağlayan konteyner evler taşınabilir ve bulunduğu zemine sabitlenebilir özellikte olarak üretiliyor. Dizayn ve ölçülerinin zevkinize göre yapılabilmesi, bu binalara olan talebi arttırmaktadır. İki katlı, triplex ya da tek katlı müstakil konteyner ev olarak temin edebileceğiniz konteyner evler için 24 saat boyunca firmamızdan bilgi alabilirsiniz. Değişik ölçülerde her aile için barınma imkanı sağlayan evler, yüksek izolasyon içeren sandviç panel kullanımı ile gerçekleştirilmektedir. Isı camlı pvc pencere ile hazırlanan konteyner evler, gerekli şebeke bağlantıları yapılarak size teslim edilmektedir.

Proev Konteyner profesyonel ekipleri ile temin edeceğiniz evlerinizde en az 90 yıla kadar güvenle oturma imkanı bulursunuz. Konteyner evler konusunda uzmanlardan yardım almak için konteyner uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.