Yandex

Kiralık Konteyner Çözümleri

Proev olarak 25 yılı aşkın süredir konteyner ve prefabrik sektöründe faaliyet gösteriyor, ekonomik ve kaliteli ürünleri sektör firmalarıyla buluşturuyoruz.

Konteynerler genel olarak barınma ihtiyacını karşılamak için kullanılmakta, ergonomik, konforlu ve ekonomik yapılardır. Kısa sürede üretimi tamamlanır, üstelik istediğiniz özellikleri eklemeniz de oldukça basit ve kolaydır. Genel anlamda konut veya ofis olarak kullanılabildiği gibi diğer alanlarda da kolaylıkla kullanılmaktadır.
Geleneksel yapılara göre her anlamda büyük avantaj sağlayan konteyner ürünleri, kısa süreli kullanım ihtiyaçlarında barınma veya depolama ihtiyacınızı karşılayabileceği gibi düşük maliyetli ve kısa süreli bir işlem sağlamaktadır. Ayrıca ihtiyacınız bittiğinde anda istediğiniz yere taşınabilmektedir.

Sektörel ihtiyaçlara göre ürün çeşitlerini şekillendiren Proev, konteyner ürününde de müşterilerine özel fırsatlar sunmaya devam etmektedir. Sektörde oluşan kısa süreli kullanımlar için kiralık konteyner ihtiyacını yine kendi bünyesinde karşılayabilmektedir. İşinizin süresine göre satın almaya göre daha avantajlı olarak istediğiniz kadar konteyneri istediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Kiralama sayesinde işiniz bittiğinde konteyneri depolamak için ayrıca bir ödeme yapmanız gerek kalmaz, Proev konteyneri bıraktığı gibi geri alır.

Şantiye alanlarında; işçileriniz için konforlu bir yatakhane, hijyenik bir yemekhane ya da ergonomik bir wc-duş alanı sağlayabilirsiniz. Üstelik tüm bunları Proev’in avantajlı dünyası sayesinde kiralık konteyner seçeneğiyle yapabilirsiniz. Siz de konteyner masrafınızı düşürmek, ekonomik ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız hemen bizi arayın – 0216 484 57 01