Yandex

Prefabrik Yatakhane Binaları

Ülkemizin deprem bölgesinde olması ve inşaat sektörünün gelişmeye başlamasıyla birlikte geleneksel inşaat tercihlerinin yanı sıra bazı seçenekler de belirmeye başlamıştır. Bunun en büyük sebepleri hızla inşâ edilmesi ve geleneksel inşâ yöntemlerine göre ekonomik olması denilebilmektedir. Başta şantiye alanları olmak üzere hastane, öğrenci yurdu, sosyal hizmet binaları gibi birçok alanda özel olarak projelendirilerek prefabrik yatakhane binaları kullanılabilmektedir. Ancak en önemlisi şantiye alanlarının yorucu iş saatlerinin ardından işçilerin en iyi şekilde dinlenebilmesidir. Prefabrik yatakhane binaları sayesinde şantiyede çalışan işçiler rahat ve düzenli bir şekilde uyku ihtiyaçlarını giderebilmekte ve bir sonraki iş gününe en iyi şekilde hazırlanarak çalışma verimliliklerini maksimum düzeyde tutmaktadırlar.

Türkiye ve Dünya’da birçok projeye imza atan Proev, alanında uzman mühendis ve mimar kadrosunun hazırladığı uluslarası standartlara uygun projelerle, son teknolojik makinelerde üretim yapmaktadır. Hayatımızın her alanında güvenle kullanabileceğimiz prefabrik binalar için her projeye özenle gösterilmekte ve ihtiyacınız için en doğru plan hazırlanmaktadır.
Projenin hazırlanmasının ardından üretim aşamasına geçilir ve kısa sürede ihtiyacınız olan prefabrik sistemin üretimi tamamlanır. Binamızın tüm elemanları ve içeriğinde kullanılacak yan elemanlar demonte bir şekilde inşâ alanına sevk edilir. Sevk işleminin tamamlanmasının ardından montaj konusunda uzman Proev elemanları tarafından prefabrik yatakhane binası kısa sürede teslim edilir.

Tek veya iki katlı olarak istediğiniz büyüklükte projelendirilen ve daha sonra üretilen prefabrik binalarımız en iyi izolasyon sistemine sahiptir.  
Üretim süresinden, fiyata, kurulum hizmetinden, satış sonrası destek hizmetine kadar benzersiz yaklaşımlarla sektörde farklılaşan Proev; işçi kampları, geçici yerleşim üniteleri, okul veya hastane yatakhaneleri gibi ihtiyaçları kısa sürede prefabrik sistemile hazırlayabilmektedir.

Prefabrik yatakhane binaları veya diğer ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin, Proev yapı sistemleri dünyasında mutlaka sizin de ihtiyacınızı karşılayacak bir ürün vardır.