Yandex

Neden Birleşim Konteyner Tercih Etmelisiniz?

Konteyner, belirlenen ölçülerde üretimi yapılan, tabanı betopan ve duvarları ise sandviç paneller ile kaplı, tavanı çelik sac ile yapılan konut veya endüstriyel olarak kullanılabilen yapı sistemleridir. Taşıma amacıyla kullanılmaya başlanan konteynerler daha sonra şantiyelerde barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonra gelişen teknoloji ile birlikte tasarımlar anlamda çağ atlamış ve günlük hayatımıza girmeyi başarmıştır.

Büyük alan ihtiyaçlarında bile konteyner ilk tercih olmaktadır. Birleşim konteyner ile büyük bir konteyner ofis, konteyner yemekhane, konteyner yatakhane v.b. ihtiyaçları kolaylıkla karşılayabilmekteyiz. Neden birleşim konteyner tercih etmelisiniz? Öncelikle konteyner, prefabrik ve hafif çelik yapı sistemlerinin tercih edilmesinin en büyük nedeni bu yapıların geleneksel yapılara göre daha ekonomik olmasıdır. Standart konteynerden farkı ise birleşim konteynerlerde 2 veya 3 kat çıkılabileceği ve yan yana birleşmelerde ise sınır olmamasıdır. Ancak bu önemli noktada dikkat edilmesi gereken nokta konteyner yapı sistemlerinin bağlantı noktalarıdır. Çevresel faktörler göz önüne alındığında iklim şartlarından olumsuz etkilenmemek için profesyonel bir montaj yapılması oldukça önemlidir. Bu sayede hem kullanım sırasında oluşabilecek sorunlar önlenir hem de konteyner kullanım süresi maksimum düzeyde tutulur.

Konteyner ürünlerinin doğru şekilde montajı ve demontajı yapıldığı takdirde istediğiniz zaman istediğiniz zemine kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Yapı sisteminin her şekilde nakliyesi gerçekleştirilebilmektedir; kara yolunda tır, demiryolunda tren, denizde yük gemisi veya havadan uçak . Montaj yerine yerleştirilmesi ile vinç yardımı ile mümkün olmaktadır. Konteyner sisteminin kurulacağı alanın düz ve sağlam olması oldukça önemlidir.

Proev olarak her geçen gün daha da çok ihtiyacın arttığı yapı sistemleri sektöründe olabildiğince çözüm odaklı oluyoruz. Çalışma alanı veya yaşam alanı olarak kullanılabilen birleşim konteyner sistemi ekonomik ve kaliteli olmasının yanında kısa sürede inşâ edilebildiğinden oldukça doğru bir seçimdir.
Yaşamınızı kolaylaştırabilecek bir karar vermek istiyorsanız Proev size her ihtiyacınıza cevap verebilecek kapasitededir. Bu konuda bizden bilgi veya fiyat teklifi almak isterseniz bize; iletişim formundan, WhatsApp destek hattından veya 0216 484 57 01 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.