Yandex

Prefabrik Evlerden Ses Geçer Mi?

Günümüzde artan konut ihtiyacı ile birlikte insanlar artık kendilerine ait bahçesi olan ve yüksek katlı olmayan müstakil evler tercih etmekte veya aramaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte inşaat şantiyelerinde veya mülteci kamplarında kullanılan prefabrik yapı sistemi, uzman dokuşunuşlarla günümüzde karşılaşabileceğimiz her noktaya kadar uzanmıştır.

Proev olarak kurulduğumuz ilk günden bu yana insanların hayatlarını kolaylaştırmak, ekonomik ve kaliteli üretimler yaparak ulaşılabilirliği maksimum düzeye çıkarmak hedefimizdir. Firmamızda çalışan teknik ve üretim kadrolarımız işlerini titizlikle ve profesyonel olarak yerine getirmektedir.
Prefabrik ev ve prefabrik villa üretiminde sektöründe lider konumda bulunan Proev, aileniz ve sizin en değerli zamanlarınızı geçirdiğiniz yuvanız için maksimum çaba sarfetmektedir.

Prefabrik yapı sistemleri genel olarak -en fazla- 2 kat olarak projelendirilmekte ve kurulumu yapılmaktadır.  Ancak geleneksel yapılarda olduğu gibi prefabrik yapı sistemlerinde de yüksek katlı yapılar inşâ etme ihtiyacı hissedilmektedir. Bu tarz yüksek yapı inşâ etme durumlarında ise bazı problemler ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple 2 kat ve üzeri yapılaşma ihtiyaçlarında hafif çelik tercih edilmektedir.
Prefabrik yapı sistemlerinde teknolojinin gelişmesiyle birlikte ısı ve ses yalıtımı konusunda gelişim gösterilmektedir.
Prefabrik ev veya prefabrik villa konusunda aklınıza takılan herhangi bir noktada Proev Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçerek aklınızdaki tüm soru işaretlerini silebilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi hemen arayın; 0216 484 57 01