Yandex

Prefabrik Ev/Villa Kurulumu Ne Kadar Sürer?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte prefabrik yapı sistemleri sağlamlık açısından oldukça ilerleme kaydetmiştir. Bu ilerleme sayesinden birçok kişi tarafından prefabrik villa ve prefabrik ev olarak kullanılmaktadır. Prefabrik yapı sistemleri kullanmak isteyen ve aklında olumsuz düşünceler olan kişiler ise Proev prefabrik ürünlerimizi gördükten sonra kararlarını değiştirmektedir.

Proev tarafından üretilen prefabrik ev sistemleri kalite ve sağlamlık konusunda uluslararası kuruluşlar tarafından test edilmiş ve sonucu belgeler ile kanıtlanmıştır. Konut inşası konusunda prefabrik sistemlerinde galvaniz malzeme ve paslanmaz özellikli yan ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra üretim aşamasından kurulum aşamasına kadar tüm aşamalar titizlikle kontrol edilmektedir. Prefabrik yapı sistemi inşâ sırasında size ek masraf çıkarmaz, sözleşme başında belirlenen ücret ne ise onu ödersiniz. Bu ücretin içerisine bir evin ihtiyacı olan elektrik ve su tesisatı gibi temel ihtiyaçlar dahil olmaktadır.

Proev olarak tüm müşterilerimize proje aşamasından üretime, üretimden kurulumun tamamlanmasına kadar tüm aşamalar için ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Teklif dosyanız hazırlanırken sizlere istenilen ve istenilmeyen işlemler sorulur ve buna göre maliyet çıkarılır. Prefabrik ve konteyner yapı sistemlerinin inşâsı konusunda uzman işçilerimiz tarafından profesyonel bir şekilde tamamlanmaktadır. Kurulumun tamamlanmasının ardından evin her yeri gezilir ve memnuniyetiniz sonrasında ise evinizin anahtar teslimi yapılır. Prefabrik villa teslimatı ortalama 15-45 gün sürmektedir.
Proev’in prefabrik ve konteyner tecrübesinden faydalanmak, mevcut fırsat ve kampanyalarından haberdar olmak için bizi hemen arayın. 0216 484 57 01