Yandex

Kiralık Konteyner Seçenekleri Proev'de!

Türkiye çapında farklı alanlarda kullanılmak amacıyla konteyner üretim ve kurulum çalışmalarımız devam etmektedir. Prefabrik, konteyner ve hafif çelik ürün gruplarında kaliteli ve ekonomik üretim anlayışıyla hizmet etmeye devam ediyoruz.

Monoblok ve demonte konteyner sistemlerinde birbirinden farklı 30 ayrı modele sahip olup, tasarım esnekliği sayesinde talebinize göre tasarımı ve özellikleri değişen her amaca uygun konteyner üretimi yapmaktayız.
Konteyner ürünleri taşınabilir özellikte olduğundan istenilen tüm mekan ve zeminlerde kullanılabilmektedir. Konusunda uzman mühendis ve mimar kadromuzla birlikte ihtiyaçlarınızı doğru tespit ederek sizin için en doğru çözümü ayrıntılarıyla birlikte sunmaktayız.

Kiralık konteyner seçeneği daha fazla para harcamadan ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Kısa süreli kullanımlarınız için veya daha düşük bütçe ile çözüm arıyorsanız bu seçenek tam size göre. Tüm ihtiyaçlarınız için stok durumumuza göre ihtiyacınız olan konteyner seçeneğini karşılıyoruz. Kiralık konteyner seçeneği ile konteyner kullanımından sonra ortaya çıkan nakliye ve depolama masrafından sizi kurtarıyoruz.
20 yıldır olduğu gibi Proev olarak her türlü hava koşullarında, en kısa sürede ürün gruplarımızın kurulumlarını gerçekleştirmekteyiz.

Proev ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için bizi arayabilir, iletişim formunu doldurabilir veya WhatsApp bilgi ve destek-satış hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.