Yandex

Prefabrik Villa Hayalinize Proev ile Kavuşun

Proev olarak mimar ve mühendislerimiz tarafından hazırlanan ve defalarca birçok testten geçirilen çok sayıda kullanışlı prefabrik projemiz bulunmaktadır. Yaptığımız ön çalışmalar sayesinde her defasında ayrı proje çizdirmeden hazır projeyi sizlere sunmaktayız. Bu davranışımızın temelinde yatan sebeplerden birisi sizlere olabildiğince fazla vakit kazandırabilmektedir. Proev prefabrik yapı sisteminin demonte olması sebebiyle tüm malzemelerimiz projelerden bağımsız olarak seri üretim şeklinde üretilmektedir. Projelerin olmazsa olması yan ürünler olarak adlandırılan kapı ve pencere ihtiyaçları standart ölçülerde olduğundan zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Proev, prefabrik yapı sistemini oluşturan yapı malzemelerinin demonte olması sebebiyle tek seferde sevkiyatını yapabilmektedir. Tek seferde yapılan sevkiyat ile ekstra maliyet ortaya çıkmamaktadır. Bünyemizde bulunan konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz bina kurulumundan tesisatına kadar her işi en ince ayrıntısına kadar yapmaktadır. Bu sayede tüm işler için ayrıca usta beklemenize gerek kalmaz, en kısa sürede evinizin kurulumu tamamlanmaktadır.

20 yılı aşkın süredir Proev olarak prefabrik, konteyner ve hafif çelik konularında faaliyet göstermekteyiz. Her türlü prefabrik, konteyner ve hafif çelik yapı sistemleri ihtiyaçlarınız için sizlere en uygun proje hazırlanmaktadır. Bunların yanı sıra Proev’in kaliteli, ergonomik ve hızlı yapı sistemlerinden ekonomik olarak yararlanabilirsiniz.

Proev’in ekonomik ve kaliteli üretimlerinden faydalanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.