Yandex

Ekonomik Kiralık Şantiye Konteyner

Ülkemizde inşaat sektörünün kısa sürede büyük bir ivme kazanmasıyla birlikte kendi içerisinde oluşan ihtiyaçlar ve bu ihtiyaçların karşılanması yeni sektörler doğurmuş veya mevcut sektörlerin büyümesini sağlamıştır. Bunlardan birisi ve en önemlisi ise şantiye alanlarında çeşitli ihtiyaçların karşılanması için prefabrik konteyner ürünlerinin yaygınlaşmasıdır.

Konteyner ve prefabrik yapı sistemlerinden elde edilen birçok ürün vardır. Bunlardan bazıları yatakhane, yemekhane, ofis, yönetim binası, wc-duş gibi şantiye alanlarının en temel ihtiyaçlarıdır.

Bu ihtiyaçların karşılanmasının yanı sıra kısa süreli kullanımlar veya daha ucuz konteyner çözümleri arayışına girilmiştir.

Kiralık konteyner en çok tercih edilen ürün seçeneklerimizden bir tanesidir. Dışarıdan bakıldığında dikdörtgen bir kutuyu andıran içerisinde mutfak, tuvalet, yatak v.s. barındıran bu ürünümüz kullanım amacı ve şekli ile işçilerin ihtiyaç ve taleplerine uygun hale getirilmektedir. Konteyner yatakhane veya konteyner yemekhane şeklinde kullanılabilen bu ürünümüz yeri geldiğinde şantiye yönetim ofisi veya satış ofisi görevi de görebilmektedir.

Kiralık konteyner kullanmanın avantajları:

  • Betonarme yapılara %80 oranında daha avantajlı olan konteyner sistemi satın almaya göre de oldukça ekonomiktir.
  • Taşınma ve kurulumu geleneksel yapılara göre oldukça kısa sürmektedir. En fazla 1 gün içerisinde şantiye alanına taşınır ve kurulumu tamamlanır.
  • Kurulduğu zemine asla zarar vermez. Kullanım bitiminden sonra betonda herhangi bir hasar bırakmaz.
  • Kurulduğu inşaat bölgesinde bile istediğiniz zaman, istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
  • Çevreye ve doğaya herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Ayrıca çevrenizde bulunan insanlara da gürültü kirliliği ile rahatsızlık vermeniz mümkün değildir.

Tüm bu avantajların yanı sıra Proev’in size özel fırsat ve kampanyalarından faydalanmak için bizi hemen arayabilir, iletişim formunu doldurabilir veya WhatsApp satış destek hattımızdan teklif alabilirsiniz.