Yandex

Konteyner Ev ile Kısa Sürede Eviniz Olsun

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte sektörel gelişmeler de oldukça dikkat çekmektedir. Bu gelişmelerin sonucunda konteyner yapı sistemleri kurulumları hızlanmış ve birçok alanda kullanılmaya başlanmıştır. Konteyner ev ise birçok insanın ihtiyacını karşılamak için kurgulanmıştır.

Genel olarak şantiyelerde kullanılan konteyner ürünleri, insanların farklı ihtiyaçlarına yanıt vermek amacıyla geliştirilmeye devam etmektedir. Proev olarak kurulduğumuz ilk günden beri firmaların ve insanların ihtiyaçlarını gidermek için ar-ge çalışmalarını sürdürmekteyiz. İmar izni olmayan ve geçici olarak barınma ihtiyacını karşılamak isteyen kişiler için konteyner ev projeleri geliştirmiştir. İhtiyaç duyulan ev tipi belirlendikten sonra proje hazırlanma aşamasına geçilir. İstenildiği takdirde tek katlı olarak üretilebildiği gibi iki veya üç katlı olarak da üretilebilmektedir.

Konteyner ev, tüm iklim tiplerine uygun olarak üretilip, her türlü zemine kurulumu yapılabilmektedir. Bu yapıların iç dizaynı istediğiniz şekilde hazırlanabilmektedir. Kurulum aşamasında tüm elektrik ve sıhhi tesisat tercihinize göre yapılabilmektedir, tüm tesisat yapıldıktan sonra evinizde herhangi bir kırma veya dökme olmadığı gibi çirkin bir görüntü de kesinlikle olmayacaktır.

Gelişen teknoloji sayesinde konteyner evin dış kısmını isteğinize bağlı olarak modern bir görünüme kavuşturabiliriz. Böylelikle çevrenizdeki evlerden farklı görünüme sahip olabilirsiniz.

Konteyner evler hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.