Yandex

Proev'den Ekonomik ve Kaliteli Prefabrik Yatakhane

Ülkemizde yaşanan üzücü şantiye kazalarını önlemek amacıyla teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok çözüm önerileri geliştirilmiştir. Bunlardan birisi de şantiye alanlarında işçilerin barınma ihtiyaçlarını sağlamak amacıyla kullanılan prefabrik yatakhane binaları öne çıkmaktadır. Prefabrik yatakhane, zorlu şantiye şartlarında maksimum konfor ve ergonomik kullanımıyla oldukça fazla beğeni toplamaktadır. Çalışanların çalışma şartlarını ve verimliliğini yükseltmek için şantiye alanının oldukça iyi dizayn edilmesi gerekmektedir.

İşçilerin ertesi güne zinde başlaması, iyi bir dinlenme süresi geçirmesi oldukça önemlidir. Proev prefabrik yatakhane ile bizim odak noktamız tamamen işçilerin maksimum düzeyde dinlenmesi ve iyi vakit geçirmeleridir. Dünya’da ve Türkiye’de birçok yerde kullanılan prefabrik yatakhane sistemi müşterilerimizde gelen geri bildirimler sayesinde sürekli olarak geliştirilmektedir. Yatakhane projelerimizde odaların büyüklüğü, kişilerin konaklama düzeyi, soğutma ve ısıtma sistemleri, ihtiyaçların giderilmesi için wc ve duş sistemleri gibi temel özellikler uluslararası standartlara göre belirlenmektedir.

Proje planlamasının tamamlanmasının ardından demonte olarak üretime başlanır. Üretimin tamamlanmasının ardından yatakhane sistemleri ve tesisat malzemeleri tarafımızdan proje alanına nakliye edilir. Kurulumu, konusunda uzman işçilerimiz tarafından gerçekleştirilirken mühendis ve mimarlarımız kurulum aşamasını sürekli olarak kontrol etmektedir.

Tek veya iki katlı olarak inşa edilebilen prefabrik yatakhane sistemimiz, istenilen büyüklükte projelendirilmektedir.

Satış öncesinden satış sonrasına kadar benzersiz hizmet anlayışıyla sürdürdüğümüz faaliyetlerimizi yakından incelemek için fabrikamıza gelebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.
Dilerseniz iletişim formunu doldurup sizi aramamızı bekleyebilir, isterseniz WhatsApp hattımızdan bize ulaşarak bilgi ve destek alabilir ya da mail yoluyla bizlerden teklif alabilirsiniz.

Siz de Proev’in ekonomik ve kaliteli ürünleriyle tanışmak istiyorsanız lütfen bizi arayın.