Yandex

Proev Birleşim Konteyner ile Ekonomik Çözüm

Birleşimli şantiye ve ofis konteyner ihtiyacınıza yönelik ölçülerde tek veya çok katlı olarak projelendirilmektedir. Projelendirilmenin ardından verilen onay ile birlikte proje bazlı özel üretim yapılmaktadır.

Kullanım alanlarına göre birleşimli konteynerler şantiye veya ofis yönetim binası olarak tasarlanmaktadır. Kullanım özellikleri farklılık gösterdiğinden özel üretim olarak projelendirilmektedir. Birleşimli konteynerler genel olarak; çalışma ofisleri, yatakhane, yemekhane, yönetici dinlenme odası, dinlenme alanları, seminer salonu, çalışma ofisi, wc-duş alanları gibi projelendirmeye göre tamamını veya bir kısmını kapsar nitelikte üretilmektedir.

Birleşimli ofis konteynerlerinin projelendirilme aşaması tamamlandıktan sonra Proev kalitesi ile üretim aşamasına geçilir. Demonte sistemle ön üretimli olarak üretilen konteyner, uzman kadromuz tarafından yerinde montaj yapılarak kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir.
Teknolojinin gelişmesiyle birlikte konteyner dış kaplaması müşteri taleplerine göre şekillenmektedir. (Örneğin, alüminyum kompozit kaplama, ahşap kaplama veya benzeri farklı dekoratif uygulamalar) Birleşimli konteyner yapı sistemi fabrikamızda yüksek teknoloji kullanılarak seri üretimi ve kısa sürede kurulumu ile size veya işinize büyük avantaj sağlar.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, kampanya ve fırsatlarımızdan faydalanmak için bizi arayabilir, WhatsApp destek hattımızdan iletişime geçebilir veya üretim tesislerimizi ziyaret edebilirsiniz.