Yandex

Proev'den Modern Prefabrik Ev ve Villa Projeleri

Yaklaşık 25 yıldır prefabrik ve konteyner sektöründe faaliyet gösteren Proev, yurt içi ve yurt dışında binlerce projeyi başarıyla teslim etmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakında takip ederek kendini geliştiren ve değiştiren firmamız, ar-ge ekibi sayesinde konteyner ve prefabrik çalışmalarında her geçen gün birçok yeniliğe imza atmaktadır.

Her geçen gün artan prefabrik ev ihtiyacına 17.500 metrekarelik fabrikasında cevap veren Proev, hayatımızın pek çok farklı alanında ihtiyaç gideren, hızlı inşa edilmesi sebebiyle tercih edilen, isteğe bağlı olarak projelendirilebilen ve geleneksel yapılara göre oldukça ekonomik olan prefabrik ve konteyner modellerini sürekli olarak yenilemektedir.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dayanıklı ve esnek malzemelerin kullanılması, ses ve ısı konusunda gerekli yalıtım işlemlerinin sağlanması gibi konularda oldukça yüksek performans göstermektedir. Bu ve bunun gibi birçok etmenin bir araya gelmesiyle birlikte prefabrik ev projeleri oldukça fazla tercih edilmektedir.

Bünyemizde bulunan uzman mühendis ve mimar kadromuzla birlikte prefabrik villa projelerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Çizilen mimari projeler, 3D programlar ile desteklendikten sonra gerçeğe yakın somut projeler ortaya çıkmaktadır. Böylelikle görünüm açısından müşterilerimizin aklında herhangi bir sorun kalmamaktadır.

Ülkemizde inşaat sektörünün gelişmesiyle birlikte şantiyelerde prefabrik ve konteyner yapı sistemlerinin birçok örneği görülmektedir. Ancak bu projeler genel olarak en basit projeler olarak yer almaktadır. Proev’in prefabrik ev projelerini web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Aklınızda olan başka bir projeyi ise yine bizimle iletişime geçerek hayata geçirebilirsiniz.

Faaliyete başladığımız günden bugüne kadar birçok farklı projeye imza atan Proev, sektörde saygın bir konumda yer almaktadır. Satış öncesinde olduğu kadar satış sonrasında da müşteri hizmetlerimiz ilgi ve alakasını aynı çizgide devam ettirmektedir.

Dilerseniz ofisimize gelerek bir yandan kahvenizi içebilir, bir yandan da prefabrik veya konteyner projeniz hakkında detaylı görüşmeler sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra WhatsApp üzerinden, canlı destek ve iletişim formu üzerinden ya da sosyal medya platformlardan bize ulaşabilir, projelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.