Yandex

Geniş Kullanım Alanlarıyla Prefabrik Yapı Sistemleri

Şantiye alanlarında kullanılmasıyla hayatımıza giren konteyner ve prefabrik yapı sistemleri günümüzde birçok ihtiyacın karşılanması amacıyla kullanılmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hem teknik anlamda hem de dış görünüş anlamında oldukça gelişim göstermiştir. Sağladıkları avantajların yanı sıra düşük maliyetli olmaları tercih edilmelerindeki en büyük özellik olarak dikkat çekmektedir.

Prefabrik ve konteyner yapı sistemleri doğru ellerde projelendirilirse herkesin imrenerek bakacağı yapılar ortaya çıkabilmektedir. Son dönemde minimal ve modern ev, cafe, ofis gibi ihtiyaçlar için konteynerler kullanılmakta, oldukça da beğenilmektedir.
Prefabrikler ise genel olarak konut ve ofis olarak kullanılmakta ve oldukça ekonomik olduğu için her bölgede görülmektedir. Her türlü zemin ve iklim koşulları hesap edilerek projelendirilen prefabrik yapı sistemleri, zemin betonu atıldıktan sonra her yere inşa edilebilir.

Prefabrik yapı sistemleri geniş kullanım alanlarıyla birçok insanın ilk tercihi olmaktadır. Geçici ve kalıcı konut ihtiyacının karşılanması, şantiye ofisi ve büro olarak kullanılması, yemekhane, yatakhane ve wc-duş şeklinde kullanımı, taksi ve otobüs durağı şeklinde projelendirmesi, bekçi kulübesi, dinlenme odası, büfe, kantin, gişe, kantar odası, muhafaza kabini, cafe ve işletme gibi birçok ihtiyacınızı için doğru projelendirme ile karşılıyoruz.

Ürünlerimizin tamamında kullandığımız kaliteli malzemeler ile prefabrik kullanım süresini maksimum düzeyde tutuyoruz. Satış öncesi olduğu gibi satış sonrasıda aynı ilgiyle karşılıklı ilişkimiz devam ediyor. Satın alımdan sonra yaşayacağınız sorunlar için desteğimiz sürüyor ve memnuniyetinizi en üst düzeyde tutuyoruz.

Prefabrik Yapıların Avantajları:

  • Prefabrik yapı sistemlerinin projelendirilmesi, üretimi ve kurulumu; pratik ve hızlıdır.
  • Prefabrik yapı sistemleri modüler olarak üretilir. Bu sayede inşa sırasında gerekli hesaplamalar yapılarak projede değişiklik yapabilirsiniz.
  • Prefabrik yapılar estetik ve ergonomiktir. Geleneksel olarak inşa edilen evlere göre oldukça modern ve şık gözükür. Ergonomik olması sizi uzun yıllar boyunca rahat ettirir.
  • Prefabrik yapıların dış cephe temizliği ve tamir işlemleri oldukça kolaydır. İnşa edilen projenizin dış cephesinin senede 1 kez silinmesi yeterlidir. Herhangi bir yerinde sorun olması durumunda modüler olduğundan dolayı parça ile tamiri mümkündür.
  • Prefabrik yapı sistemleri mobil olarak kullanılabilir. Geçici konut özelliğinin en büyük faydası kısa süreli bölgesel kullanımlarda ortaya çıkmaktadır. Böylelikle istediğiniz yerden istediğiniz yere nakliyesi mümkündür.
  • Prefabrik yapılar geleneksel olarak inşa edilen projelere göre depreme daha dayanıklıdır.
  • Prefabrik yapı sistemlerinde kullanılan izolasyon malzemeleri, ısı ve ses sorunlarını ortadan kaldırmaktadır.
  • Prefabrik yapılar diğer yapılara göre oldukça konforludur. İstediğiniz şekilde projelendirildiği için herhangi bir kayıp yaşamazsınız.

Prefabrik yapı sistemlerinin daha birçok özelliği ve avantajı bulunmaktadır. Sizde Proev’in eşsiz fırsat ve kampanyalarından yararlanmak istiyorsanız bizi arayabilir, mail atabilir, WhatsApp üzerinden yazabilir veya fabrikamıza gelerek kahve eşliğinde bilgi alabilirsiniz.