Yandex

Kiralık Ofis Konteyner ile Masraflarınızdan Kurtulun

Günümüz teknolojisinin gelişmesiyle birlikte ihtiyaçlar farklılaşmakta ve birçok yenilikle birlikte ihtiyaçların karşılanması genişlemekte. Bu ihtiyaçlar nezdinde birçok alanda konteyner tipinde yapılar kullanılmaktadır. Sadece şantiye alanlarında kullanılan konteyner, giydirme ve kaplama teknolojisiyle birlikte artık günlük hayatımızda ofis olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanılan malzeme ve işçiliğin gelişmesiyle birlikte konteyner ev ve konteyner ofisler oldukça yaygınlaşmaktadır. Konteyner yapı sisteminin geleneksel sistemlere göre ekonomik olması nedeniyle çok daha düşük fiyatlara ev ve ofis sahibi olabilirsiniz.

Bunların yanı sıra konteyner ofislerin birçok avantajı mevcuttur. Bu avantajlar bir yana kiralık konteyner seçeneği de kısa süreli ofis ihtiyacınızı karşılamaya yönelik oldukça ekonomik bir seçenektir. Yüksek inşaat ve ofis maliyetinden uzak durmak için konteyner yapı sistemleri ile yüksek maliyetlerden kurtulursunuz. Kısa inşa süresi nedeniyle zaman kaybetmeden işinize odaklanır, kazanmaya başlarsınız. Konteynerler genel olarak geçici konut sistemi olduğu için bir yere bağlı kalmadan istediğiniz kadar yer değiştirebilirsiniz. Taşınabilir bir ofis günümüzde oldukça avantajlı ve cezbedicidir.

Konteyner Ofis Ölçüleri
Konteynerler standart ölçülerde üretildiği gibi ihtiyacınıza yönelik de üretilmektedir.  Genel olarak ölçüleri En:200cm Boy: 600cm Yükseklik: 260cm veya En:300cm Boy:700cm Yükseklik:260cm şeklinde olmaktadır. Ancak Proev’de özelleştirilebilir üretim sayesinde ihtiyacınız ne ise onu üretiyor ve teslim ediyoruz.

Kiralık Konteyner Çözümleri
Kiralık konteyner seçeneği genel olarak standart konteynerler için kullanılmaktadır. Şantiye sahalarında kullanılan konteynerler; proje masraflarını düşürmek amacıyla firmalar tarafından tercih edilmektedir. Şantiye tarzı projeler için ürettiğimiz ofis konteynerler kiralık seçeneği ile firmaların oldukça tercih ettiği ürünümüzdür. Proev ekonomik ve kaliteli ürettiği yapı sistemleri ile birçok firmanın çözüm ortağı olmuştur, olmaya da devam etmektedir. Sektördeki yeniliklerin öncüsü olan firmamız, tüm istek ve ihtiyaçlarınıza cevap vermek üzerine sistemler geliştirmiştir. Siz de Proev ürünlerinin kalitesiyle tanışmak, kampanya ve fırsatlarından haberdar olmak istiyorsanız hemen bizi arayın...