Yandex

Konteyner Satış Ofisi ile İşinizi Kolaylaştırın

Şantiye konteynerleri ile başlayan süreç artık tüm ihtiyaçlar için kullanılmaktadır. Proev 20 yıldır ilk gün olduğu gibi bugün de üretimlerini aynı çizgide sürdürmektedir. İster kendi projenizle gelin ister mühendis ve mimarlarımız tarafından size ihtiyacınıza özel olarak proje üretelim.

Proev olarak gelişen teknoloji ile birlikte konteyner üretimlerimizi modern ve ergonomik çizgide geliştirmekteyiz. Aktif olarak iki çeşit konteyner üretimimiz sürmektedir. Birincisi standart konteyner olarak adlandırılan üretim, diğeri ise üç kata kadar istediğiniz büyüklükte birleşimli konteynerdir. Satış ofisi veya çalışma ofisi olarak adlandırılan bu üretimler kalite ve ekonomiyi birleştirerek ergonomik olarak üretilmektedir.

Standart üretimli konteyner tipi genellikle çalışma ofisi tarzında üretilmiş olup hemen kullanılmaya hazırdır. Sipariş sonrası en kısa sürede hazırlanıp, nakliyesi gerçekleştirilmektedir. Birleşimli ve çok katlı konteyner tipi ise kullanım amacı ve çalışacak kişi sayısına göre mimar ve mühendislerimiz tarafından projelendirilerek en kısa sürede üretimi yapılmaktadır.  Üretimin ardından kısa sürede montaj sahasına nakliyesi gerçekleştirilir ve kurulumu tamamlanır.

Şantiye dışında kullanımı durumunda ise ekibimiz tarafından gerekli bilgiler alındıktan sonra kaplama işlemi yapılmaktadır. Kullanacağınız bölgeye ve istediğiniz kaplama türüne göre konteyner ofisiniz hazırlanmaktadır. İsterseniz ofisinize giydirme reklamı da uygulayabilirsiniz.

Konteyner Ofisin Avantajları;

  • İstediğiniz şekilde dizayn edebilir, zevkli çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.
  • Konteyner ekonomiktir, normal yapılara göre oldukça tasarruf sağlamaktadır.
  • Modüler olmasından dolayı istediğiniz yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz.
  • Isı ve ses izolasyonu ile verimli çalışma ortamı yaratabilirsiniz.
  • Konteyner üretimleri kar yükü taşıma ve rüzgar hızına dayanıklılık testlerine tabii tutulduğundan bu konuda herhangi bir sorun yaşamazsınız.
  • Modern ve şık tasarımları ile çevrenizde bulunan ofislerden farklı olabilirsiniz.
  • Kısa sürede üretiminin tamamlanmasından dolayı hemen işe koyulabilirsiniz.
  • Konteyner yapı sistemleri uzun ömürlüdür, güvenli bir ofis ortamı sağlar.
  • Yangına dayanıklı malzemelerden üretildiği için ekstra önlem almanızı gerektirmez.

Siz de konteyner ile satış ofisi, şantiye ofisi veya çalışma ofisi gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız Proev iletişim merkezini arayarak detaylı bilgi veya teklif alabilirsiniz. Kampanya ve fırsatlarımızdan haberdar olmak için bizi hemen arayın!