Yandex

Proev Prefabrik Ofis ile İşlerinizi Kolaylaştırın

Proev şantiye alanları için sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve teknolojiye uygun olarak yenilemektedir. Genelde inşaat şantiyelerinde tercih edilen prefabrik yapılar geçici barınma ve çalışma ortamları için inşa edilmektedir. Ancak gelişen teknoloji ve değişen ihtiyaçlar ile birlikte birçok firma ve arsa sahibi bu yapı sistemini tercih edebilmektedir.


Prefabrik ofis binalarının tercih edilmesinin ardından projelendirme evresine geçilmektedir. Projelendirme evresinde dikkat edilecek unsurlar, binada bulunacak personel sayısı ve prefabrik ofis binasının takriben kullanım süresidir. Her türlü iklim koşulunda ve hemen hemen her zemine inşa edilebilen prefabrik yapılar, ihtiyacınıza yönelik hazırlanırken iklim koşullarına dayanıklı olması ve bina içerisinde çalışacak kişilerin rahat etmesine yönelik hazırlanmaktadır. Dilerseniz kendi projeniz üzerine çalışmalar yapılabilirken, hazır projelerimizden de faydalanabilirsiniz. Proje aşamasında uzman mühendis ve mimar kadromuz ihtiyacınıza yönelik en uygun projeyi hazırlayıp, size özel çözümler de sunabilmektedir. Prefabrik yapıların inşası sırasında en çok çekinilen nokta iklim özelliklerine bağlı olarak rüzgar ve kar yüklerinin sıkıntı yaratabileceğidir. Gelişen teknoloji ile birlikte bu sıkıntıların tamamına Proev tarafından çözüm getirilmektedir. Proje sahasına inşa edilecek olan prefabrik ofis binası firmamız tarafından tüm kontrolleri yapılarak nakliyesi yapılmaktadır.

Proev prefabrik bina projelerini genel olarak tek veya iki katlı olarak hazırlayıp, kurulumunu gerçekleştirmektedir. Konusunda uzman işçi kadromuz ile ekonomik ve kaliteli olarak Proev güvencesi ile üretimi yapılır ve montajı gerçekleştirilir.

Prefabrik Yapı Sisteminin Avantajları;

  • Prefabrik yapılar istenilen yerleşim ve kullanım amacına uygun olarak üretilir.
  • Prefabrik yapı ön üretimli ve standart modüllerden oluştuğu için kolay ve hızlıca inşa edilir.
  • Prefabrik yapı sistemi deprem koşullarına ve zemin yapısına uygun olarak projesi hazırlanır.
  • Prefabrik yapılar tüm rüzgar ve kar yükü hesap edilerek üretilir.
  • Prefabrik yapı sistemi betonarme yapılara göre ses ve ısı yalıtımı konusunda oldukça avantajlıdır.
  • Prefabrik yapı sistemleri için tahribat yapmanıza gerek yoktur, geri dönüşüme ve çevreye uygun malzemelerden üretilir.
  • Prefabrik yapılar yangına karşı oldukça dayanıklıdır.
  • Prefabrik yapı özel temel gerektirmez, projeye uygun olarak grobeton yeterlidir.
  • Prefabrik yapılar isteğe bağlı olarak sökülüp, başka yere taşınabilir.

Tüm tesisat sistemi de Proev tarafından yapılır ve ofis binanız kullanıma hazır hale getirilir. Siz sadece ofisinizde kullanacağınız eşyalarını yerleştirin ve uzun yıllar Proev güvencesi ile işlerinizi halledin. Prefabrik yapı sistemleri hakkında detaylı bilgi ve teklif almak için bizi hemen arayın!