Yandex

Hızlı-Ekonomik-Ergonomik-Kaliteli: Hafif Çelik Villa

Havaların ısınmasıyla birlikte insanların yaz aylarını geçirebileceği bir ev hayali herkesin aklındadır. Özellikle emekli olan insanlar havaların ısınmasıyla birlikte şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaşmak, yeşillikler içinde huzurla güne başlamak isteyebilir. Bu hayali yaşamak için arsa veya müstakil ev bakanlar havaların ısınmasıyla oldukça artış göstermektedir.  

Proev olarak yaklaşık 26 yıldır yapı sistemleri olarak bünyesinde prefabrik, konteyner ve hafif çelik yapı üretimini sürdürmektedir.

Hafif çelik yapı sistemleri ön üretimlidir; uzman mühendis ve mimarlarımız tarafından planlanır, işinde en iyi ustalar tarafından kurulumu gerçekleştirilir.  Üretimin tamamlanmasının ardından, fabrikada tüm kontroller yapılır ve daha sonra proje sahasına nakliye edilir. Hafif çelikte hata payı neredeyse sıfırdır, insan insiyatifi olmadan en son teknolojik makinelerle üretilen depreme son derece dayanıklı yüksek güvenlikli bir yapı sistemidir.  Genellikle hafif çelik villa tipinde planlanır ve kurulumu gerçekleştirilir. Aynı şartlar altından güvensiz betonarme bir evde yaşamak yerine, ekonomik, depreme dayanıklı, çevre dostu bir evde yaşamak Proev hafif çelik yapı ile mümkün.

Proev hafif çelik yapı sistemlerinde sizlerin ihtiyacına yönelik hazır projelerden veya hayalinizdeki evi tasarlayarak tek katlı veya iki katlı villasadece 60 günde anahtar teslim bir şekilde hazırlayabilmektedir.

Hafif çelik villa sadece ekonomik, depreme dayanıklı, çevre dostu olmasıyla bilinmektedir. Ancak bunların yanı sıra hafif çelik yapı;

  • Kullanım alanlarında betonarme konutlara göre %8-%10 daha avantajlıdır.
  • Ergonomik, uzun ömürlü ve kalıcı konutlardır.
  • Yapı şartnameleri ulusal ve uluslararası standartlara göre düzenlenmektedir.
  • Geleneksel betonarme konutlara göre ortalama 10-15 kat daha hafiftir.
  • Her türlü zemine ve iklim koşullarına bağlı kalmadan inşa edilebilir.
  • Ses ve ısı izolasyonu iklim koşullarına bağlı yapıldığından oldukça avantajlıdır.
  • Yapım süresi ortalama 60 gün sürmektedir. Geleneksel yapılara göre hem zamandan hem cebinizden tasarruf ettirir.
  • İnşa sırasında veya sonrasında kolaylıkla odalar arasında değişiklik yapabilir, evinizin içini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.
  • Sökülüp yeniden kullanma imkanı da sadece bir yere bağlı kalmamanıza olanak tanıyor.

Sizde hafif çelik yapı hakkında daha fazla bilgi veya fiyat teklifi almak istiyorsanız hemen bizi arayın, fırsatları kaçırmayın