Yandex

Prefabrik Yapı ile Kısa Sürede Villa Sahibi Olun

Proev kurulduğu ilk günden bugüne kadar sayısız özel proje teslim etmiştir. Tüm projelerimizi ihtiyaca göre özel olarak tasarlayıp, kısa sürede teslim ettik.

Prefabrik yapılar bakıldığında firmalar tarafından aynı model üzerinden yaptığı görülse bile işin aslı öyle değildir. Kullanılan malzemeler ve kalitesi, kurulumundaki ustalar ve sonraki geri dönüşlerde firmanın davranışları aslında prefabrik yapının özelliklerini oluşturmaktadır.

Yüksek arsa fiyatları, artan betonarme inşaatlarla beraber yükselen proje maliyetleri bazı kesimden insanların ev sahibi olma şansını oldukça düşürmüştür. Bunun üzerine bir de villa sahibi olmayı düşünüyorsanız maliyetlerin daha da artacağını hesap etmişsinizdir. Ancak Proev prefabrik yapı, sizi bu düşüncenizden vazgeçirecek. Oldukça düşük fiyatlara ve buna karşın yüksek kalite ile siz de villa sahibi olacaksınız.

Standart olarak belirlene prefabrik yapı projelerinin yanı sıra Proev’de ihtiyacınıza uygun lüks, modern ve konforlu projeler yaptırmak mümkün. 20 yıldır sektörde bulunan Proev kaliteli malzemeyi ekonomik bir şekilde sizlere sunmaktadır. Sektörde bulunan bazı firmalar maliyetlerden kısmak adına bazı malzemelerde ucuza kaçarken, Proev’de böyle bir sorunla asla karşılaşmazsınız.

Türkiye’de konteyner ve prefabrik yapı sektörünün öncü firmalarından olan Proev, bugüne kadar yurt içi ve yurt dışında yüzlerce büyük projeyi başarıyla zamanında teslim etmiştir. Bunun yanında birçok kişiyi de özel projeleriyle ev ve villa sahibi yapmıştır. Bizimle iletişime geçerek hem standart prefabrik villa ve ev projelerimiz hakkında süreç ve maliyet bilgisi alabilirsiniz,  hem de size özel üreteceğimiz prefabrik yapı projesi ile alakalı bilgi alabilirsiniz.