Yandex

Prefabrik yapılarda neden Proev’i tercih etmelisiniz?

Proev, yurt içi ve yurt dışında birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır. 1990 yılından beri kaliteli ve ekonomik üretimine devam etmektedir. Konusunda uzman ve deneyimli ekibiyle prefabrik, konteyner ve hafif çelik yapılar konusunda hizmet vermektedir.

Prefabrik yapılar genel olarak ofis, şantiye ve konut olmak üzere 3 ana gruba ayrılmaktadır. Satış ofisi veya yönetim ofisi, yemekhane veya yatakhane ya da müstakil konut olarak tarafımızdan projelendirilerek üretimi ve kurulumu yapılmaktadır. Öncelikle ihtiyacınıza en uygun prefabrik yapı mühendis ve mimarlarımız tarafından tespit edilerek projesi çizilir. Proje çiziminin ardından onayınıza sunulur, değişiklik istediğiniz yerler değiştirilir veya direkt onaylanarak üretime geçilir.

Üretim aşamasında en kaliteli malzemeler, projeye uygun bir şekilde üretilir. Mühendis ve mimarlarımız tarafından çizilen projeye göre üretim yapıldığından malzemelerde herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Üretimin tamamlanmasının ardından projenin inşa edileceği alan son kez kontrol edilir ve eksiklikler giderilir. Tüm eksikliklerin giderilmesinin ardından prefabrik yapı malzemeleri proje alanına taşınır.

Konusunda uzman ve deneyimli ekibimiz, en az 1 haftada projenizin kurulumunu gerçekleştirir. Projemiz mimari programlarda kurgulandığı ve buna göre üretim yapıldığı için kurulum kısmında herhangi bir problemle karşılaşmazsınız ve belirlenen süre içerisinde kurulum tamamlanır. Kurulum aşamasında tüm tesisat ve diğer yan ihtiyaçlar tarafımızdan kısa sürede sorunsuz bir şekilde hazırlanır.

Tüm bu süreçleri kusursuz şekilde deneyimlemek istiyorsanız Proev sizin yanınızda. Üretimlerimiz ve projelerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayın.