Yandex

İhtiyaçlarınıza yönelik Konteyner projelendirmeleri Proev’de!

İnşaat projelerine konteyner üreten Proev, standart konteyner modellerinin dışında projelerinize uygun konteyner üretimi de yapmaktadır.

Son teknolojik aletleri kullanarak bünyesinde bulunan tecrübeli operatörleriyle kaliteli ve ekonomik konteynerler üretmektedir.

Sadece inşaat projeleri için değil konsept projeler için de özel üretim yapan Proev; konser, etkinlik ve festivallerde de tercih edilen üretici konumundadır.

Birçok firmanın çözüm ortağı olan Proev, bünyesinde barındırdığı konusunda uzman mühendis ve mimarlarıyla Türkiye’de ve Dünya’da konteyner, prefabrik ve hafif çelik konusunda hizmet vermektedir.

Projenize özel olarak üretilen konteynerler, ihtiyaçlarınıza yönelik birçok uygulama ile güçlendirilmekte ve modern görünüme kavuşturulmaktadır. Konteynerler genel olarak; ev, depo, ofis, garaj, kafe, güvenlik kulübesi olarak kullanılmaktadır. Konteyner konusunda ihtiyacınıza yönelik en uygun proje tarafımızdan hazırlanır ve onayınıza sunulur.

Onayınızın ardından üretime geçilir ve en kısa sürede istediğiniz şekilde teslim edilir. Bunların yanı sıra ikinci el ve kiralık konteyner çözümlerimiz de sizleri bekliyor.

Konteyner konusunda detaylı bilgi almak için bizi arayın.