Yandex

En Hesapli Evler Proev Prefabrik Ile Mümkün

Hazır projelerin mimar ve mühendislerce hazırlanarak defalarca test edilmiş çok sayıda ergonomik kullanıma sahip tasarımları bulunmaktadır. Böylece her defasında ayrı proje çizdirmeden, hazır proje kullanılmaktadır. Doğal olarak her defasında çizim masrafı ortaya çıkmamış oluyor. Prefabrik yapı sisteminin demonte omlası nedeniyle tüm malzemeleri projenizden bağımsız olarak seri üretimi yapılmaktadır. Projelerin yan ihtiyaçları olan kapı ve pencereler standart ölçülerde olduğu için ayrıca beklemenize de gerek kalmamaktadır.

 

Proev, prefabrik sistemi oluşturan yapı malzemelerini demonte özelliği sayesinde tek seferde sevkiyatı yaparak, nakliyenin ekonomik olmasını sağlamaktadır. Sistemin ekonomik olmasının bir diğer nedeni de yapıların Proev operatörleri tarafından gerçekleştiriliyor olması. Konusunda uzman operatörler bina kurulumundan ve tesisat bağlantılarına kadar her işi en ince ayrıntısına kadar yapmaktadır. Böylelikle farklı işler için farklı ustalar çağırmaya gerek kalmamaktadır.

 

Tüm bu saydığımız maddeler Proev’i prefabrik konusunda hem ekonomik hem de öncü şirket konumuna getirmektedir. Her türlü kullanımınız için mimar ve mühendislerimiz sizlere en uygun projeyi sunmaktadır. Son derece şık, kullanışlı ve depreme dayanıklı prefabrik yapılar Proev tarafından ekonomik şekilde hizmetinize sunulmaktadır.

Siz de prefabrik sistemin kolaylığından faydalanmak istiyorsanız bizi arayın.