Yandex

Konteyner ihtiyaçlarınız için Proev yanınızda

Konteyner ihtiyaçlarınız için Proev yanınızda

Proev olarak yaklaşık 26 yıldır konteyner, prefabrik ve hafif çelik konularında kaliteli, güvenilir ve ekonomik üretimleri ile hizmet vermektedir. Pratik ve uzun ömürlü olmasıyla ünlenen konteynerler sayesinde birçok sektördeki kurumlar çalışmalarını çok daha kolay şekilde sürdürmektedir.

Şantiye Konteynerleri: Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan ve kullanılan konteyner çeşitlerinin başında gelmektedir. İnşaat şantiyelerinde çalışanlar için yaşam alanı yaratmak amacıyla her türlü ihtiyaca cevap verebilen yapılar, istenilen şekilde dizayn etmek ve yapılandırmak mümkündür. Özellikle çalışanların dinlenme, yatma, giyinme ihtiyaçlarını çok rahat şekilde karşılanmaktadır.

Ofis Amaçlı Konteynerler: Bu ürünümüz büyük firmaların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Çalışanlar için iş alanı yaratılması, daha rahat çalışması ve sağlıklı bir yapıda yaşamaları için konteyner vazgeçilmez bir seçenektir. İhtiyacınıza göre tasarlanabilen ofis yapıları, çalışanlarınız için en uygun metrekare hesaplanarak odalara bölünmektedir. Kısa sürede inşa edilmesi nedeniyle şirketlerin bir numaralı tercihidir.

Yemekhane Konteynerleri: Yeme-içme ihtiyaçlarını kusursuz olarak karşılayabileceğiniz yemekhane konteynerleri ekonomik ve hızlı inşa edilmesi nedeniyle tercih sebebidir. Yapıların havalandırması, gıda depolanması ve mutfak tasarımı mimar ve mühendislerimiz tarafından özenle tasarlanıp düşünülmektedir. İstenilen kapasiteye göre en uygun seçenecek belirlenebilmektedir.

WC-Duş Konteynerleri: Özellikle inşaat projelerinde tercih edilen bu ürünümüz, konfor ve ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmaktadır. Geçici yaşam alanlarında kurulan bu yapılar büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Birleşimli Konteynerler: Büyük ailelerin, şirketlerin veya ihtiyaca yönelik herkes için büyük kolaylıktır. Özellikle büyük inşaat projelerinde veya mülteci kamplarında tercih edilmektedir. Üst üste 2 veya 3 katlı olarak tercih edilen konteyner sistemi güvenilir ve sağlamlık açısından oldukça önemlidir. Yine bu ürünümüzde de istediğiniz şekilde üretilmektedir.

Konteyner yapılarında konfor ve uzun ömürlü olması isteniyorsa buna uygun kaliteli malzemelerin kullanılması gerekmektedir. Bazı markalar ürünlerin ekonomik olması açısından kullanılan ürünlerde değişiklik yapabilmektedir.

Proev olarak en kaliteliyi en ekonomik haliyle size sunuyoruz. Detaylı bilgi için bizi arayın.