Yandex

2.El Konteynerler

Konteyner üniteler günümüzde konut ve şantiye üniteleri alanında yoğun olarak tercih edilen yapılar olarak dikkat çekiyor. İkinci el konteynerler için de aynı oranda talep olmaktadır. Daha ekonomik olarak çözüm sundukları ve sürekli kullanım olanağı sunduğu için birçok inşaat firması ve diğer yol ya da havaalanı yapım firmaları gibi firmalar tarafından talep ediliyor.

Konteyner ünitelerin ikinci el olarak sunulması, ekonomik avantaj sağlama yönünde bir çözümdür. Sıfır binalardansa ikinci el binalar temin etmek ekonomik çözüm sağlarken aynı zamanda sürekli kullanım olanağı sağlamaktadır. İkinci el konteyner ünitelerin günümüzde daha da yoğun olarak talep aldığını görüyoruz. Bu konuda ProGrup olarak profesyonel olarak paketleme ve teslimat hizmeti vermekteyiz.

Yemekhane, yatakhane, duş ve WC gibi ünitlerin ikinci el konteyner olarak temin edilebileceği firmamız, kalite standartlarına göre hizmet sunmaktadır. Ekonomik fiyatlar ve hızlı teslimat konusunda avantaj yakalayabileceğiniz firmamızdan 24 saat boyunca detaylı bilgi alabilirsiniz.